Taipoksi treeningud AT Spordiklubis

Taipoks (Muay Thai) pärineb ligikaudselt kahe tuhande aasta tagant, mil seda kasutati sõdades võitlemiseks.
Muay Thai on võitluskunstina omapärane just selle poolest, et löömisel kasutatakse löögitehnikaid käte, küünarnukkide, jalgade ja põlvedega.
Taipoksis on eriti oluline erinevate kehaliste võimete – vastupidavus, kiirus, jõud - arendamine.
Treeningrežiim sisaldab jooksmist, varjupoksi, hüppenööriga hüppamist ja keha vastupanuvõimet suurendavaid harjutusi.
Edasijõudnud kasutavad treeningutel kaitsmeid - pea-, hamba- küünarnuki-, jala-, kubemekaitsmeid -ning lisaks poksisidemeid ja -kindaid.

24. jaanuar 2020

Tubli algus 2020. aasta kergejõustiku hooajale

Nädalavahetusel Tallinnas toimunud Eesti noorte meistrivõistlustel mitmevõistluses osalesid ka spordiklubi Viraaž noored. Poiste U-16 vanuseklassi  seitsmevõistluses võitis  Romet Kivi hõbemedali.

21. jaanuar 2020

Meie parimad informaatikaviktoriinis Kobras

Kobras on üldhariduskoolide õpilastele mõeldud informaatikaviktoriin, mille teemaderingi mahuvad küsimused arvutite riist- ja tarkvarast, turvalisusest, arvutieetikast, arvutus- ja sidetehnika ajaloost, arvutitega seotud matemaatikast, loogikast ning informatsiooni mõistmisest ja tõlgendamisest üldisemalt.

15. jaanuar 2020

Tõrva Gümnaasiumile karikavõit jalgpallis

9. jaanuaril toimusid Valga spordihallis Valgamaa koolide karikavõistlused saalijalgpallis 6-9. klasside poistele. Kuue võistkonna konkurentsis võitsid karika Tõrva Gümnaasiumi poisid.

13. jaanuar 2020

3.a klassi piparkoogihommik

11. detsembril korraldasime loovtöö raames 3.a klassile piparkoogihommiku, kus rääkisime piparkoogi valmistamise ajaloost ja meie juhendamisel meisterdasid õpilased endale šablooni piparkoogi küpsetamiseks.

13. jaanuar 2020