ÕE

ÕE teated

Kes mõtles välja sõna mälumäng?

11:26 20. märts 2024

Mälumängus jagatakse õigete vastuste eest punkte ning võidab loomulikult kõige rohkem punkte teeninud võistkond. Sellel õppeaastal toimunud mälumänguturniiril osales 17 meeskonda, kokku toimus viis vooru ja punktiarvestust peeti neljas erinevas vanuseastmes. Võiskonnas võis olla kuni neli liiget, liikmeid võis nende puudumise korral asendada. Voorude teemad olid kõigile osalejatle teada, kuna mäng toimus korra kuus oli võistkonnal parajalt aega ettevalmistuseks ja teadmiste ammutamiseks.

Suured tänud õpetaja Laine Tangsoole, kes abistas õpilasesindust ja
valmistas ette gümnaasiumiastme küsimused. Teistele vanuseastmetele mõtlesid küsimusi välja õpilasesinduse liikmed.

TULEMUSED

1.-3. klasside arvestus
1. koht 2.b klassi võistkond Kuldnokakesed
2. koht 3.b klassi võistkond Kollased banaanid
3. koht 3.a klassi võistkond Vinged

4.-6. klasside arvestus
1. koht 4.a klassi võistkond Nutikad Mardikad
2. koht 6.a klassi võistkond Lambikad Kosmosest
3. koht 6.b klassi võistkond Mustad ahvid

7.-9. klasside arvestus
1. koht 8.a klassi võistkond Luulerühm
2. koht 9.a klassi võistkond Glaas

10.-12. klasside arvestus
1. koht 12. klassi võistkond Võitjad
2. koht 10. klassi võistkond Faktikütid
3. koht 11. klassi võistkond 11

Ööorienteerumise tulemused

17:07 03. november 2023

Selle aasta ööorienteerumise parimad osalejad on teie ees!

Algklasside vanuserühmas tulid esikohale 3.b võistkond, teise koha saavutasid 2.b õpilased ja kolmandaks jäi 1.a klass.

4.-6. klassidest võtsid koju esimese koha 6.b esimene rühm, teise koha sai 6.a ja kolmandale kohale jäi 6.b klassi teine rühm.

Meie usinad arvutajad lõid punktid veidi valesti kokku ning 7.-9. edetabel läks muutmisele. Esimese koha saavutas 9.b, teisele kohale pürgis 8.b klass ning kolmandal kohal lõpetas 9.a.

Gümnasistide ja õpetajate arvestuses tuli esimesele kohale 11. klass, teine koht tublidele ja aktiivsetele õpetajate rühmale ja kolmas koht 10.a klassile.

Palju õnne parimatele, õpilasesindus tänab kõiki tiime usinalt osalemise eest!

28.03.2022 14:11

Koolikotivaba päev