ÕE

Tõrva Gümnaasiumi Suur Kevadine Mälumäng

Reedel, 28. märtsil, toimus 2. tunni ajal Tõrva Gümnaasiumi aulas üle-Eestilise noorteprojekti League of Young Voters raames mälumäng.

Osa said võtta 3-liikmelised võistkonnad 4.-12. klassidest. Klassist osavõtvate võistkondade arv polnud piiratud. Teemad olid seekord valitud väga päevakohased: laulu- ja tantsupidu, sport, Euroopa Liit, teater ja eesti keel. Osavõtt oli suur ja saal oli õpilasi täis. Sellele aitasid kaasa ka magusad auhinnad parimatele. Võisteldi kolmes vanuserühmas, iga vanuserühma võitjatele oli kohvik Läti Saatkond välja pannud 10-eurose kinkekaardi igale võistkonna liikmele. Teine koht sai 10-eurose kinkekaardi Valga Bowlingusse ja kolmas koht vahvad kruusid ENL'i poolt.

Rebimine oli tihe, kuid kokkuvõttes on tulemused järgmised:

4.-6. klasside arvestuses:

1.koht 5A Rahel, Gaido, Grete
2.koht 6A Savikad
3.koht 6B Tüdrukud

7.-9.klasside arvestuses:
1.koht 7A Kirsika, Risto, Angela
2.koht 9A Mällar
3.koht 7B I võistkond

10.-12.klasside arvestuses:
1.koht 11A
2.koht 10A Kuldajud
3.koht 11A Tiim Marian

League of Young Voters ning Tõrva Gümnaasiumi Õpilasesindus tänab omaltpoolt kõiki osavõtjaid ning õnnitleme võitjaid!

21:35 30. märts 2014
Autor: Marel Jaama ja Kadriann Kalamees