ÕE

Kohtumine Liina Rauaga

Täna, 11. aprillil külastas Tõrva Gümnaasiumi Euroopa Parlamenti kandideeriv Liina Raud, keda käisid kuulamas 10. ja 11. klass.

Liina rääkis gümnaasiumi õpilastele peamiselt oma elust ja erinevatest kogemustest. Näiteks jutustas ta oma aastast vahetusõpilasena Taanis, gümnaasiumi elust, asjadest, mida ta kahetseb ning mille üle rõõmu tunneb ja natukene ka oma perest. Üheks tema kahetsuseks on ,,Eesti otsib superstaari'' saatesse kandideerimine, kuid kui ta poleks seda proovinud, poleks ta võibolla saanud näidelda ,,Ühikarottide'' telesarjas, kandideerida Euroopa Parlamenti ning seista täna meie ees. Kõige rohkem aga tunneb Liina rõõmu juuksuritööst, millest ei soovi ta kunagi loobuda.

Õpilastele meeldis Liina Raua avameelne suhtlemine väga ning kõik jäid loenguga rahule.

00:00 11. aprill 2014
Autor: Heilis Veesaar