ÕE

ÕE

Teisipäeval, 9.septembril toimus Tõrva Gümnaasiumis JJ-Street'i koolituur. Koolituuri läbiviijaks oli JJ-Street Tartu Eliit ja treener Mari Venski. Korraldajaks Michell Luik. Koolituur toimus 2. ja 3. vahetunni ajal.

Koolituur oli mõeldud igas vanuses noortele, kes tunnevad huvi tänavatantsu vastu ja sooviksid sellega tegeleda. JJ-Street koolituurid on mõeldud selleks, et tutvustada noortele JJ-Streeti, tänavatantsu, üritusi ja kõike sellega kaasaskäivat.

JJ-Street koolituuri ajal toimusid erinevad lõbusad asjad. Suurest televiisorist näidati JJ-Streeti ürituste videosid nende tutvustamiseks, jagati flaiereid, Mari Venski rääkis noortele mis asi on JJ-Street tantsukool ja kuidas sellega liituda, esinesid JJ-Street Tartu noored ja tehti ka vägev grupiselfie. Koolituuri lõpus oli lubatud kõigil esitada küsimusi, küsida autogrammi, teha koos Streedikatega pilti ja panna end kirja tantsijate nimekirja. Peale üritust noorte silmad särasid, neid näis see kõik huvitavat ja tantsijate nimekirja lisasid ennast päris paljud noored. Mari Venski kommenteeris üritust ainult positiivsete sõnade ja tunnetega „Lihtsalt super kui toredad ja potentsiaali täis noored teil siin koolis käivad, see üritus läks hästi ja kindlasti kavatseme me veel Tõrva Gümnaasiumit külastada“

 

 

19:07 11. september 2014
Autor: Michell Luik

Aadress

Kontakt

     Puiestee 1, 68606      tel 54300636
     Tõrva linn      e-post kool@torva.edu.ee
Greaton CMS