ÕE

ProgeTiigri maakondlik voor Tõrva Gümnaasiumis

16.oktoobril toimus Tõrva Gümnaasiumis ProgeTiiger'i maakondlik eelvoor. ProgeTiigri võistluse selle aasta teema on "Tuleviku õpperuum 2050".

Võistlusel osalesid Valgamaa koolidest Tõrva Gümnaasium, Lüllemäe Põhikool ja Pühajärve Põhikool. Igast koolist oli erinevatest vanuseastmetest esindajad ja oli esindatud erinevad teemad. Tõrva Gümnaasiumist oli võislejaid nii põhikoolist kui ka gümnaasiumi osast. Põhiteemadeks olid mängud, koolikell ja animatsioonid. Meeskondi kokku oli üheksa. Tõrva Gümnaasiumi esindas üks koolikella valinud meeskond, kolm animatsiooni meeskonda ja kaks mängu meeskonda. Kõik võistkonnad pidid esitlema enda tehtud töid, tutvustama enda blogi ja rääkima žüriile oma edasistest plaanidest seoses võistlustööga.
Žürii andis osalejatele nõu mida nad võiksid enda tööga edasi teha ja soovisid neile edu ja jõudu, et välja jõuda finaali.

19:45 22. oktoober 2014
Autor: Michell Luik