Õpetajad

Õpetaja Õppeaine E-post
Riina Anderson eesti keel ja kirjandus Riina.Anderson@torva.edu.ee
Helen Elias valikaine kool@torva.edu.ee
Krista Hansen klassiõpetaja, draamakasvatus Krista.Hansen@torva.edu.ee
Eha Hanson abiõpetaja, väikeklassi õpetaja Eha.Hanson@torva.edu.ee
Maris Jaama inglise keel Maris.Jaama@torva.edu.ee
Triin Jaansalu-Kuum ühiskonnaõpetus kool@torva.edu.ee
Evelyn Kadak inglise keel Evelyn.Kadak@torva.edu.ee
Marge Kaiv bioloogia, keemia Marge.Kaiv@torva.edu.ee
Katrin Kalamees arvutiõpetus Katrin.Kalamees@torva.edu.ee
Valdeko Kalamees infojuht, robootika, 3D Valdeko.Kalamees@torva.edu.ee
Maarja Kallis direktor Maarja.Kallis@torva.edu.ee
Janar Kansonen abiõpetaja Janar.Kansonen@torva.edu.ee
Marelle Kansonen eesti keel ja kirjandus, draamakasvatus Marelle.Kansonen@torva.edu.ee
Riho Karu riigikaitse kool@torva.edu.ee
Ulvi Karu eesti keel, eripedagoog, HEV koordinaator Ulvi.Karu@torva.edu.ee
Eveli Kera saksa keel Eveli.Kera@torva.edu.ee
Merike Kiivit abiõpetaja Merike.Kiivit@torva.edu.ee
Hiie Kokamägi matemaatika Hiie.Kokamagi@torva.edu.ee
Shara Hannamary Kull Inglise keel Shara.Hannamary.Kull@torva.edu.ee
Kerdi Käärik klassiõpetaja, matemaatika Kerdi.Kaarik@torva.edu.ee
Lea Laaneväli kehaline kasvatus, inimeseõpetus Lea.Laanevali@torva.edu.ee
Silvar Lelle raamatukogu Silvar.Lelle@torva.edu.ee
Anneli Manglus inglise keel Anneli.Manglus@torva.edu.ee
Margus Matus majandusjuhataja Margus.Matus@torva.edu.ee
Aivi Mehide matemaatika Aivi.Mehide@torva.edu.ee
Talvi Must vene keel Talvi.Must@torva.edu.ee
Liivi Orav käsitöö, rahvatants Liivi.Orav@torva.edu.ee
Liia Ortus klassiõpetaja, loodusõpetus Liia.Ortus@torva.edu.ee
Katrin Priilaht eesti keel ja kirjandus, usundiõpetus Katrin.Priilaht@torva.edu.ee
Carmen Põldsalu klassiõpetaja Carmen.Poldsalu@torva.edu.ee
Anneli Pähklamäe klassiõpetaja, eripedagoog Anneli.Pahklamae@torva.edu.ee
Meeri Raide klassiõpetaja Meeri.Raide@torva.edu.ee
Katrin Rannu väikeklassi õpetaja Katrin.Rannu@torva.edu.ee
Heleri Rebane kehaline kasvatus Heleri.Rebane@torva.edu.ee
Merje Saarniit loodusõpetus, bioloogia Merje.Saarniit@torva.edu.ee
Maarja Seemen psühholoogia Maarja.Seemen@torva.edu.ee
Avo Sults füüsika, loodusõpetus Avo.Sults@torva.edu.ee
Triini Surri noortejuht Triini.Surri@torva.edu.ee
Malve Zimmermann matemaatika Malve.Zimmermann@torva.edu.ee
Janelle Taaleš abiõpetaja Janelle.Taales@torva.edu.ee
Laine Tangsoo geograafia, majandusõpetus, loodusõpetus Laine.Tangsoo@torva.edu.ee
Jaan Tasa tehnoloogiaõpetus Jaan.Tasa@torva.edu.ee
Ivi Tigane sotsiaalpedagoog Ivi.Tigane@torva.edu.ee
Heidi Tiiter juhiabi Heidi.Tiiter@torva.edu.ee
Eve Tilk ajalugu Eve.Tilk@torva.edu.ee
Irma Tooming eesti keel teise keelena, vene keel Irma.Tooming@torva.edu.ee
Asta Tsirp abiõpetaja Asta.Tsirp@torva.edu.ee
Urmas Uhtjärv kehaline kasvatus Urmas.Uhtjarv@torva.edu.ee
Anu Vares muusika Anu.Vares@torva.edu.ee
Liudmila Vikulina ukraina keel ja kultuur kool@torva.edu.ee
Marge Viljaste eesti keel ja kirjandus Marge.Viljaste@torva.edu.ee
Tiina Virki õppejuht Tiina.Virki@torva.edu.ee
Gerta Vister kunstiõpetus Gerta.Vister@torva.edu.ee

Aadress

Kontakt

     Puiestee 1, 68606      tel 54300636
     Tõrva linn      e-post kool@torva.edu.ee
Greaton CMS