Tunnustame

Kiitus kergejõustiku meistrivõistlustel edukalt esinenud õpilastele

Foto: Anneli Taul

23.mail toimusid Valgamaa koolinoorte 2018.a meistrivõistlused kergejõustikus, kus osalesid ka Tõrva Gümnaasiumi õpilased.

Avaldame kiitust 23.mail Valgamaa koolinoorte 2018.a meistrivõistlustel kergejõustikus edukalt võistelnud õpilastele:

Tüdrukud C (2005-2006.a)

Heidi Pruus                I          80m tõkkejooks

                                   I          teivashüpe

                                   II         4x100m teatejooks

 

Bianka Uhtjärv           II         kõrgushüpe    

                                   II         4x100m teatejooks

 

Janely Riik                  II         4x100m teatejooks

 

Eneli Riik                   II         4x100m teatejooks

 

Tüdrukud B (2003-2004.a)

Merit Mäekalle           III       100m jooks

                                   I          kaugushüpe

                                   I          kõrgushüpe

                                   II         teivashüpe

                                   II         4x100m teatejooks

 

Isabell-Mary Luik       III       kõrgushüpe

                                   I          teivashüpe

                                   III       kuulitõuge (3,0kg)

                                   I          odavise (400gr)                                 

II         4x100m teatejooks

 

Brit Marii Veri            I          kuulitõuge (3,0kg)

                                   III       kettaheide (0,75)

 

Violetta Pohlasalu      II         kettaheide (0,75kg)

 

Loretta Pohlasalu       II         odavise (400gr)

                                   II         4x100m teatejooks

 

Charlotte Saarmäe      II         4x100m teatejooks

 

Tüdrukud A (2002.a ja varem s kuni 19.a)

Rose-Marie Riitsalu    II         100m jooks

                                   I          kaugushüpe

                                   II         4x100m teatejooks

 

Katre Marit Liiv         I          kuulitõuge (3,0kg)

                                   I          kettaheide (1,0kg)

                                   I          odavise (500gr)

                                   II         4x100m teatejooks

 

Angela Sööt               II         kuulitõuge (3,0kg)

                                   II         kettaheide (1,0kg)

                                   II         odavise (500gr)

                                   II         4x100m teatejooks

 

Kristiina Riik              III       100m jooks

                                   II         4x100m teatejooks

 

Poisid C (2005-2006.a)

Romet Kivi                 I          100m jooks

                                   I          400m jooks

                                   I          kaugushüpe

                                   I          odavise (400gr)

                                   I          4x100m teatejooks

 

Ott Aas                       II         100m jooks

                                   II         kaugushüpe

                                   I          kõrgushüpe

                                   I          4x100m teatejooks

 

Kermo Vessin             I          800m jooks

                                   II         4x100m teatejooks

 

Jakob Elango              III       odavise (400gr)

                                   I          4x100m teatejooks

 

 

Kevin Markus Vihur              II         4x100m teatejooks

 

Tanel Tamm                           II         4x100m teatejooks

 

Roven Lemetti                       II         4x100m teatejooks    

 

Marion Vister                         I          4x100m teatejooks

 

Poisid B (2003-2004.a)

Marius Vister                         II         110m tõkkejooks

                                               III       4x100m teatejooks

 

Karl Moorits Kurvits              II         400m jooks

                                               III       4x100m teatejooks

 

Maiko Tamm                          III       kõrgushüpe

                                               I          teivashüpe

                                               III       4x100m teatejooks    

 

Andre Nahko                         I          kuulitõuge (4,0kg)

                                               I          kettaheide

                                               II         odavise (500gr)

 

Andre Laanemets                   III       4x100m teatejooks

 

Poisid A (2002.a ja varem s kuni 19.a)

Ragnar Kolesnikovs               I          1500m jooks

 

Rasmus Luik                          II         1500m jooks

                       

                                              

Avaldame tänu õpetaja Marian Hanverele ja Urmas Uhtjärvele.

 

Direktor Ivar Hanvere

10:01 01. juuni 2018
Autor: Irja Käärik, õppealajuhataja

Aadress

Kontakt

     Puiestee 1, 68606      tel 7679455
     Tõrva linn      e-post kool@torva.edu.ee
Greaton CMS