Tunnustame

Õpilasleiutajate konkursi parim kool on Tõrva Gümnaasium

Foto: Evelyn Tamm

Tõrva Gümnaasium on osalenud konkursil õpetaja Jaan Tasa eestvedamisel ja juhendamisel 2013.aastast. Tänavu sai meie kool õpilasleiutajate konkursil parima kooli preemia. 5.–9. klasside arvestuses said II preemia Hanna-Liisa Starke ja Tanel Tamm ning III preemia Birgit Ingermann ja Kersti Põldsalu. Õpilasi juhendas kooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja Jaan Tasa.

Hanna-Liisa Starke töö oli „Helkur kingalusikas", Tanel Tamme töö "Sõiduki küljekaamera",  Birgit Ingermanni töö "Koerte jalutusrihma täiendus rihma närimise ärahoidmiseks" ja Kersti Põldsalu töö "Kaitseketas istikule". Tanel Tamm sai ka majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi auhinna.

Palju õnne noortele leiutajatele, juhendajale ja kodudele, kes samuti noortele leiutajatele toeks olid!

Kõik preemia- ja auhinnasaajad

Õpilasleiutajad on välja mõelnud nii aknaga piimapaki kui ka armastuse kuulipilduri

21:18 05. detsember 2018
Autor: Irja Käärik, õppealajuhataja