Tunnustame

2019. aasta Eesti talvistel meistrivõistlustelt võideti üks kuld ja neli pronksi

Tallinnas toimunud Eesti U-14 ja U-16 vanuseklasside meistrivõistlustelt kergejõustikus võitsid spordiklubis Viraaž treenivad noored viis medalit.

Poiste U-14 vanuseklassi kõrgushüppe võitis kulla tulemusega 1.54 Jakob Elango. Lisaks oli Jakob Elango kuulitõukes tulemusega 9.60 neljas ja teivashüppes tulemusega 2.50 kuues. Kõik tulemused olid võistleja isiklikud rekordid. Poiste U-16 vanuseklassis võitis kaks kolmandat kohta uute isiklike rekorditega Romet Kivi - 60m jooksus ajaga 7,56 ja 200m jooksus ajaga 24,81. Kõige nooremate tüdrukute 1000m jooksus võitis pronksmedali ajaga 3.26,68 Bianka Uhtjärv ja vanemate U-16 tüdrukute kõrgushüppes võitis pronksmedali uue isikliku rekordiga 1.59 Isabell-Mary Luik. Tüdrukute U-16 teivashüppes oli Isabell-Mary Luik kuues uue isikliku rekordiga 2.70, samuti oli Isabell-Mary Luik kuues kuulitõukes tulemusega 10.03.

13:22 29. jaanuar 2019
Autor: Viljo Grauding, Spordiklubi Viraaž