Tunnustame

Tõrva Gümnaasiumile viis võidukarikat kuuest

Valgamaa koolide klassivõistkondade rahvastepalli karikavõistlustel 14.aprillil Valga  Spordihallis saatis suur edu meie kooli võistkondi. Peale koroonaviiruse tõttu vahelejäänud aastaid võideti järjekordselt lausa viis karikat kuuest. Ainukesena tuli teise kohaga leppida neljanda klassi poiste võistkonnal.

II klasside poisid- I koht.

Kevin Kevend, Roman Kotšmarjov, Christofer Lehtsalu, Eston Markko Peri, Feeliks Jakobson, Robert Kalda, Carl Tiit.

II klasside tüdrukud- I koht.

Dorel Daum, Kelly Jürise, Berit Kalda, Emili Kasepuu, Rihanna Ruusmann, Heidi Umbleja, Lisandra Jürgenstein

III klasside poisid- I koht.

Keijo Kalja, Arthur Pokk, Lucas Pärn, Sten Tiideberg, Heinrich Osak, Hendry Petrov, Märt Pullerits, Maikko Sulg.

III klasside tüdrukud- I koht.

Doris Daum, Keili Kirt, Lisette Tauk, Lisete Lupp, Merit Lõoväli, Rosanna Mõts, Kete Lisanna Väli..

IV klasside tüdrukud- I koht.

Kerle Lukin, Kristelle Mägi, Berit Piksööt, Luisa Purgats, Triine Tamm, Ketlin Tiit, Madli Marie Vaiksoo.

IV klasside poisid- II koht

Romet Järvi, Kenor Kirsipuu, Genert Mai, Sebastian Peri, Ramses Jaani, Tormi Tõnisson, Rasmus Vahtre.

Kiitus võistkondade liikmetele väga tubli esinemise eest.

Tänu kehalise kasvatuse õpetajatele Marian Hanverele ja Urmas Uhtjärvele võistkondade ettevalmistamise ja juhendamise eest.

15:23 19. aprill 2022
Autor: Ivar Hanvere, direktor