Tunnustame

Kiitus XXVI Eesti ajaloo-olümpiaadil edukalt esinenud õpilastele

10:53 10. aprill 2018

24.märtsil toimus Tartus XXVI Eesti ajaloo-olümpiaad, kus osalesid edukalt 4 Tõrva Gümnaasiumi õpilast. Olümpiaadi korraldab üle aasta Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Selts.

Olümpiaadi piirkonnavoorus osalesid VI-XII klasside õpilased. Lõppvoorus osalesid õpilased VIII – XII klassini. Lõppvooru kutsuti iga piirkonna võitja, kes saavutas vähemalt 60% maksimumpunktidest ja lisaks paremate tulemustega õpilased punktiarvestuse alusel, kokku 30 õpilast. Olümpiaadi voorud toimusid ühtsete küsimuste alusel, mis käsitlesid etteantud temaatikat. Põhikooli temaatika: Esimene maailmasõda ja selle pärand ning Reformatsioon ja vastureformatsioon. Gümnaasiumi temaatika: Eesti 1917-1945; Esimene maailmasõda ja selle pärand ning Reformatsioon ja vastureformatsioon.

Kiitus gümnaasiumi inglise keele olümpiaadil edukalt esinenud õpilastele

10:41 22. märts 2018

16.märtsil toimus Tõrva Gümnaasiumis Valgamaa piirkondlik inglise keele olümpiaad gümnaasiumile.

Noored kergejõustiklased võitsid  5 medalit Eesti noorte meistrivõistlustelt

08:25 22. märts 2018

Nädalavahetusel toimusid Tallinnas Eesti noorte sisemeistrivõistlused kergejõustikus. Võistlesid kõige nooremad, U-14 ja U-16 vanuseklassid. Võistlused olid meie noortele kergejõustiklastele väga edukad.

Tüdrukud mängisid võrkpalli

15:13 20. märts 2018

15. märtsil selgitati Valga Spordihallis Valgamaa koolinoorte meistrid ja Eesti Koolispordi Liidu Valgamaa parimad võrkpallis. Eesti Koolispordi Liidu kooliliiga arvestuses saavutasid Tõrva Gümnaasiumi tüdrukud esimese koha võites Valga Põhikooli ja Priimetsa Kooli II võistkonda 2:0.

Kiitus matemaatikaolümpiaadil edukalt esinenud õpilasele

13:08 15. märts 2018

Reedel, 9.märtsil toimus Tõrva Gümnaasiumi auditooriumis Tõrva piirkonna 4.-6.klassi matemaatikaolümpiaad, millest võttis osa 17 Tõrva Gümnaasiumi õpilast. Auhinnalisi kohti saadi seekord vaid üks, kuid täname kõiki osalejaid ja õpetajaid osavõtu ja juhendamise ning tööde parandamise eest.