Tunnustame

Kiitus inglise keele olümpiaadil edukalt esinenud õpilastele

09:58 03. mai 2019

9.aprillil toimus Valga Põhikoolis 6.-9.klasside inglise keele olümpiaad, millest võttis osa 16 Tõrva Gümnaasiumi õpilast. Kokku osales olümpiaadil 103 õpilast üheteistkümnest Valgamaa koolist.

Tõrva Gümnaasiumile viis karikat kuuest

09:56 15. aprill 2019

Valgamaa koolide klassivõistkondade rahvastepalli karikavõistlustel Valga Spordihallis saatis suur edu meie kooli võistkondi. Teist aastat järjest võideti lausa viis karikat kuuest. Ainukesena tuli teise kohaga leppida neljanda klassi poiste võistkonnal.

Maiko Tamm sai tehnoloogiaolümpiaadil 1.koha

08:14 15. aprill 2019

Tõrva Gümnaasium osales 12.aprillil Tallinna Ülikoolis toimunud tehnoloogiaõpetuse olümpiaadi vabariiklikus voorus. Meie kooli 8.a klassi õpilane Maiko Tamm saavutas seal esimese koha. Maikot õpetab ja juhendab tehnoloogiaõpetuse õpetaja Jaan Tasa.

Lõbus orienteerumismäng

09:10 01. aprill 2019

Reedel,29.märtsil toimus 5.a klassi maastikumäng, mis on 8.b klassi poiste Raigo ja Marteni loovtöö.

Võistlus toimus kooli ümbruses. Orienteerumiskaardil oli märgitud kuus punkti ja igaühes neist ootasid osalejaid lõbusad ülesanded. Esimeses tuli näiteks kokku panna pusle, teises lahendada ristsõna ja viimases teha väike video.

Kiitus Valgamaa Kooliteatrite festivalil edukalt esinenud õpilastele

08:37 01. aprill 2019

20.märtsil toimus Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses Valgamaa kooliteatrite festival, millest võttis osa Tõrva noorteteater "Hingevärvid", kus osalevad Tõrva Gümnaasiumi õpilased Romet Pilleri juhendamisel.