Tunnustame

Murdmaajooksu meistrivõistlused Tõrva Gümnaasiumis

13:19 08. mai 2019

3.mail peeti Tõrva gümnaasiumi pargis Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistluseid. Seitsmes vanuseklassis olid edukamad Tõrva gümnaasiumi noored.

Tõrva Gümnaasium võitis kõik karikad

13:02 08. mai 2019

Valgas Kungla tänava jalgpalliväljakul ja linnapargis selgusid 7. mail Valgamaa koolide karikavõitjad klassivõistkondade teatejooksudes. Teise, kolmanda, neljanda ja viienda klassi võistkonnad võistlesid kahel alal- pendelteatejooksus ja maastikuteatejooksus. Kahe ala kokkuvõttes parim klass võitis karika.

Kiitus inglise keele olümpiaadil edukalt esinenud õpilastele

09:58 03. mai 2019

9.aprillil toimus Valga Põhikoolis 6.-9.klasside inglise keele olümpiaad, millest võttis osa 16 Tõrva Gümnaasiumi õpilast. Kokku osales olümpiaadil 103 õpilast üheteistkümnest Valgamaa koolist.

Tõrva Gümnaasiumile viis karikat kuuest

09:56 15. aprill 2019

Valgamaa koolide klassivõistkondade rahvastepalli karikavõistlustel Valga Spordihallis saatis suur edu meie kooli võistkondi. Teist aastat järjest võideti lausa viis karikat kuuest. Ainukesena tuli teise kohaga leppida neljanda klassi poiste võistkonnal.

Maiko Tamm sai tehnoloogiaolümpiaadil 1.koha

08:14 15. aprill 2019

Tõrva Gümnaasium osales 12.aprillil Tallinna Ülikoolis toimunud tehnoloogiaõpetuse olümpiaadi vabariiklikus voorus. Meie kooli 8.a klassi õpilane Maiko Tamm saavutas seal esimese koha. Maikot õpetab ja juhendab tehnoloogiaõpetuse õpetaja Jaan Tasa.