Kool meedias

Edukas esinemine maakondlikul TV-10 Olümpiastarti etapil

Valgas toimunud maakondlikul TV-10 Olümpiastarti etapil saavutasid Tõrva kergejõustiklased häid tulemusi.

Nooremate tüdrukute vanuseklassis saavutati nii teivashüppes kui ka 60 m jooksus kolmikvõit.

Teivashüppe parimad olid Brit Marii Veri 2.10, Merit Mäekalle 1.80 ja Isabell-Mary Luik 1.70.

Noorema vanusegrupi  60 m jooksu võitis Brit Marii Veri, teise ning kolmanda koha saavutasid Isabell-Mary Luik ja Charlotte Saarmäe.

Helena Pruus oli parim vanemate tüdrukute teivashüppe tulemusega 2.40 ja 60m jooksus ajaga 8,4.

Nooremat poiste kuultõukes võitis teise koha Andre Nahko 6.32 ja kolmanda koha Kevin-Ken Vahtra 6.14.

Laupäeval osaleb Tõrva Gümnaasiumi võistkond Tartus TV-10 Olümpiastarti 44. hooaja avaetapil.

Autor:Viljo Grauding

Spordiklubi Viraaž

Allikas: Tõrva linna koduleht

Valgamaalane kirjutab:

Laupäeval Tartus peetud TV 10 Olümpiastarti avaetapil jõudis poodiumile ka kolm Valgamaa esindajat. Tüdrukute vanemas vanusegrupis ületas 13aastane Tõrva gümnaasiumi neiu Helena Pruus kõrguse 2.61 ja tuli sellega kolmandale kohale.

Tõrva gümnaasiumi tuli teinegi esikolmikukoht. Brit Marii Veri oli nooremate tüdrukute teivashüppes tulemusega 2.21 kolmas.

Poodiumile jõudis ka Rando Roosik Valga põhikoolist, kes nooremate poiste 60 meetri sprindis tuli ajaga 8,71 kolmandaks.

Vanemas vanusegrupis tegi poiste kaugushüppes tubli tulemuse Gregor Lepik, kes hüppas 4.89 ja sai sellega 12. koha.

Poiste nooremas vanusegrupis tõukas aga 11aastane Kaspar Kägu Valga põhikoolist kuuli kaheksa meetrit ja kuus sentimeetrit, mis andis lõpptabelis viienda koha.

Järgmine TV 10 Olümpiastarti etapp peetakse 31. jaanuaril Tallinnas.

Toimetas: Henri Kõiv

10:43 08. detsember 2014