Kool meedias

Selgusid maastikuteatejooksu karikavõitjad

Foto: Rein Leppik

Kolmapäeval selgusid Tõrva gümnaasiumi staadionil ja parkmetsas Valgamaa koolide 2015. aasta karikavõitjad maastikuteatejooksus. Kokku osales võistlusel kuue kooli kümneliikmelised võistkonnad.

Kõigepealt selgitati välja võitjad pendelteatejooksus 10x60 meetri distantsil. 1.–5. klasside võistkondadest kuulus esimene koht Otepää gümnaasiumile. Võistkonda kuulusid Mark Ragnar Pikk, Maria Liisa Mark, Mikk Marten Meema, Chea Eleanora Sunts, Karl Martin Raid, Liisu Kojus, Ivar Vsivtšev, Keiu Vakmann, Martti Sarv ja Eliise Peerna.

Teine koht kuulus Tõrva gümnaasiumile ning kolmas Valga põhikoolile. Järgnesid Lüllemäe, Keeni ja Pühajärve põhikooli võistkonnad.

6.–9. klasside arvestuses läks võit Tõrva gümnaasiumile, kus oma panuse võiduks andsid Marianne Kokamägi, Kristiina Riik, Kirsika Kiusalaas, Carmen Kartau,  Helena Pruus, Karl Reiko Laas, Karel Vihur, Kurmo Külm, Karl-Kevin Kalmus ja Mihkel Jaakson. Teisele kohale jooksid Otepää gümnaasiumi ja kolmandale kohale jällegi Valga põhikooli õpilased. Järgnesid Keeni, Lüllemäe ja Pühajärve põhikool.

Gümnaasiumiastme klasside arvestuses võttis võidu Valga gümnaasiumi võistkond koosseisus Laura Parts, Johanna Ardel, Viktoria Filippova, Anastasia Barinova, Kristo Jesse, Diana Maksimtšuk, Karl Steven Vijar, Janar Keit Jaakson, Mark Pilin ning Argo Lõhmus. Teisele kohale tuli Tõrva ja kolmandale Otepää gümnaasium.

Järgmisena hakati karikavõitjaid selgitama maastikuteatejooksus, kus võistkonna viis tüdrukut jooksid 300meetrist ning viis poissi 500meetrist rada. 1.–5. klasside arvestuses läks võit Tõrva gümnaasiumile. Järgnesid Valga põhikool, Otepää gümnaasium, Lüllemäe, Keeni ning Pühajärve põhikool.

6.–9. klasside arvestuses saavutas esimese koha Valga põhikool, jättes selja taha Tõrva gümnaasiumi, Otepää gümnaasiumi ning Keeni, Lüllemäe ja Pühajärve põhikoolid. 10.–12. klassidest sai võidurõõmu maitsta Valga gümnaasium Tõrva ja Otepää gümnaasiumi ees.

1.–9. klasside arvestuses läks maakoolide arvestuses võistkondlik võit Lüllemäe põhikoolile Keeni ja Pühajärve kooli ees. Linnakoolidest võidutses Tõrva gümnaasium Otepää gümnaasiumi ja Valga põhikooli ees. Gümnaasiumide arvestuses läks võit Valga gümnaasiumile Tõrva ja Otepää ees.

09:23 17. september 2015
Autor: Rein Säinas/Valgamaalane