Kool meedias

Minister kehastus koolmeistriks

Foto: Kaja Mõts

Eile, 9. detsembril külastas siseminister Hanno Pevkur Valgamaad. Lisaks kaaskondlastele oli ministrit saatmas maavanem Margus Lepik.

Minister viis läbi ühiskonnaõpetuse tunni Tõrva gümnaasiumis ja riigikaitsetunni Valga isamaalise kasvatuse püsiekspositsiooni muusemis.

Lisaks kohtus Pevkur maakonna sisejulgeoleku struktuuri esindajatega ning külastas Tõrva ja Valga päästekomandot. Ühtlasi väisas siseminister paari maakonna ettevõtet, andis teada Valga maavalitsuse avalike suhete juht.

Vaatamata tihedale päevale leidis minister aega, et tutvuda Väikese Emajõe ääres Sooru küla lähedal asuva militaaralaga, kus Teise maailmasõja aegne lahingupaik on taastatud täpselt nii, nagu see 71 aastat tagasi oli.

10:14 11. detsember 2015
Autor: Jaan Rapp/Valgamaalane