Kool meedias

Neli auhinnalist kohta TV-10 vabariiklikult etapilt

Tartus toimunud TV-10 etapil võistlesid edukalt Tõrva Gümnaasiumi noored kergejõustiklased.

Nooremate tüdrukute palliviskes võitis esikoha Isabell Mary Luik võistlussarja kõigi aegade kaheksanda tulemusega  54.11.

Kaks auhinnalist kohta võitis vanemate tüdrukute arvestuses Katre Marit Liiv, kes oli palliviskes teine tulemusega 53.23 ja kettaheites kolmas tulemusega 30.35.

Poistest jõudis 1000m jooksus auhinnalisele kohale ehk kuue parima hulka Karl Moorits Kurvits,  olles  neljas ajaga 3.21,08.

Napilt jäid palliviske finaalist välja  Brit Marii Veri ja Andrea-Eveli Ereline. Mõlemad saavutasid oma vanuserühmas üheksanda koha.

Väga tugevat võistlejahinge näitasid nooremate võistlusklasside jooksjad Charlotte Saarmäe, Maria-Helena Lüüs ja Marius Vister, olles vastavalt kaheteistkümnes, kahekümne teine ja kaheksateistkümnes.

Väga tublilt võistelnud Tõrva Gümnaasiumi võistkond saavutas Tartu etapil I grupi koolide hulgas seitmenda koha. Võistkonda kuulusid  Maria-Helena Lüüs, Isabell Mary Luik, Charlotte Saarmäe, Merit Mäekalle, Katre Marit Liiv, Violetta Pohlasalu, Loretta Pohlasalu, Brit Marii Veri, Karl Moorits Kurvits, Marius Vister, Andre Nahko ja Henri Põder.

Kuna talvistel etappidel ei olnud erinevate ürituste rohkuse tõttu kõigil võistlejatel võimalik kõigil etappidel osaleda, ei saa me kahjuks 45.hooaja finaalvõistlusel Kadrioru staadionil kooli võistkonnaga esineda, küll aga peaksid meie parimad mitmevõistlejad sinna jõudma individuaalnormi täitmise korral.

17:25 01. juuni 2016
Autor: Viljo Grauding Spordiklubi Viraaž
Allikas: Tõrva linna koduleht