Kool meedias

Keskkonnakäpa konkursi võitjad on selgunud

5.juunil, looduskaitsekuu viimasel päeval ja ülemaailmsel keskkonnapäeval jagati kätte Keskkonnakäpp 2016 auhinnad. Pidulik auhinnaüritus toimus seekord suvepealinnas Pernova Hariduskeskuses. Auhinda käisid vastu võtmas õpetaja ja loodusprojektide kirjutaja Liia Ortus, bioloogiaõpetaja Marge Kaiv ja loodushuviline 10.klassi õpilane Helen Hiiob.

Auhindu jagasid kätte keskkonnaminister Marko Pomerants ja Keskkonnaameti peadirektori asetäitja Erik Kosenkranius. Huvitava Kooli eriauhind, mille andis välja Haridus- ja Teadusministeerium, läks sedapuhku Tõrva gümnaasiumile.

Laureaadid said traditsiooniliselt puidust keskkonnakäpad, lisaks poetasime iga auhinnasaaja kotti maiustamist või lugemist.

Korraldajad tänavad südamest konkursi toetajaid Total Eesti OÜ-d ja ajakirja National Geographicut.

Võitjate nimekirjaga saate tutvuda Keskkonnakäpa kodulehel

Looduslähedane õpe kõigile

08:55 07. juuni 2016