Kool meedias

Selgusid inglise keele olümpiaadi piirkonnavooru tulemused

Reedel 27. jaanuaril toimus Tõrva gümnaasiumis inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor 10.-12. klasside õpilastele. Olümpiaadil osales 32 õpilast Tõrva, Valga, Otepää gümnaasiumitest ning Audentese spordigümnaasiumist. Piirkondliku vooru maksimaalne punktide arv oli 40.

Paraku ei õnnestunud maakonna õpilastel täita lõppvooru lävendit, milleks oli 35 punkti. See tähendab kahjuks seda, et vabariiklikul olümpiaadil Valgamaa noored ei osale.

Kõigi kolme klassi õpilased tegid ühesuguste ülesannetega tööd. Üldarvestuses saavutas parima tulemuse Tõrva gümnaasiumi 10. klassi õpilane Kertu Paas.

10. klasside parimad:

I koht Kertu Paas Tõrva gümnaasiumist, õpetaja Maris Jaama (28 punkti)

II-III koht Laura Roio Otepää gümnaasiumist, õpetaja Anneli Vetka (23,5 punkti)

II-III koht Marek Vodi Valga gümnaasiumist, õpetaja Helen Teinfeldt (23,5 punkti)

11. klasside parimad:

I koht Andres Holts Tõrva gümnaasiumist, õpetaja Maris Jaama (27,5 punkti)

II koht Anna-Liisa Hannus Valga gümnaasiumist, õpetaja Marta Edite Ozola (24 punkti)

III koht Renate Ermel Otepää gümnaasiumist, õpetaja Anneli Vetka (22 punkti)

12. klasside parimad:

I koht Mihkel Kononov Valga gümnaasiumist, õpetaja Helen Teinfeldt (25,5 punkti)

II koht Teve Rajamets Tõrva gümnaasiumist, õpetaja Maris Jaama (25 punkti)

III-IV koht Kirke Holm   Tõrva gümnaasiumist, õpetaja Maris Jaama (24,5 punkti)

III-IV koht Johanna Rehelem Otepää gümnaasiumist, õpetaja Anne Uibo (24,5 punkti)

Valga maavalitsus tänab kõik osalenud õpilasi ja õpetajaid.

15:10 31. jaanuar 2017
Allikas: Valga maavalitsuse koduleht