Kool meedias

Selgusid füüsikaolümpiaadi tulemused

Laupäeval, 28. jaanuaril toimus Otepää gümnaasiumis füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor, millest võttis osa 13 õpilast Otepää ja Tõrva gümnaasiumist ning Valga ja Pühajärve põhikoolist.

Ülesanded olid eraldi kahele vanuserühmale: põhikoolile ja gümnaasiumile. Ülesannete komplekt koosnes 10 teoreetilisest ja kahest praktilisest ülesandest.

Põhikooli arvestuses olid parimad:

I koht    Kaarel Kõomägi, Valga põhikooli 9. klass, õpetaja Katrin Timakova (35 punkti)

II koht   Albert Unn, Otepää gümnaasiumi 9. klass, õpetaja Jaana Mihailišina (31,5 punkti)

III koht  Enelin Terav, Otepää gümnaasiumi 9. klass, õpetaja Jaana Mihailišina (30 punkti)

Gümnaasiumi arvestuses oli parimad:

I koht    Taido Purason, Tõrva gümnaasiumi 11. klass, õpetaja Avo Sults (33,5 punkti)

II koht   Erlis Sprenger, Tõrva gümnaasiumi 12. klass, õpetaja Avo Sults (7 punkti)

Valga Maavalitsus tänab osalenud õpilasi ja õpetajaid.

14:17 03. veebruar 2017
Allikas: Valga maavalitsuse koduleht