Kool meedias

Eriolukord lükkab koolipere mugavustsoonist välja

Hetkel vabariigis kehtestatud eriolukord on kindlasti keeruline aeg kõikidele eestlastele. Tuleb välja mõelda uusi viise, kuidas lahendada muidu igapäevaseks saanud olukordi ning tegevusi. Üle-eestiliselt on ilmunud artikleid ning lugusid, kuidas õpetajad proovivad kohaneda antud olukorraga ja mõelda välja õppetükke, mida õpilased saaksid iseseisvalt kodus lahendada. Samuti proovivad õpilased suurt kodutööde mahtu hallata ning enda hariduse taset säilitada.

Kui ühest küljest võib eriolukord olla nii õpetajate kui ka õpilaste jaoks väärtuslik uus kogemus, siis paratamatult tekib ka mure, kas õpilased saavad siiski kogu vajaliku info endale iseseisvalt ka selgeks tehtud. Õpetajad pakuvad küll ka üle küsimise võimalust, kontakteerudes veebi kaudu, kuid mõlemad pooled tunnistavad, et otsest kontakti see ei asenda.

Edasi loe artiklit  Tõrva Teataja aprilli lehest SIIT

06:37 23. aprill 2020