Kool meedias

Tõrva noored taas parimate õpilasleiutajate seas

Selgunud on mullu detsembris välja kuulutatud riikliku konkursi 42 parimat õpilasleiutajat, kelle mõttelennu ja kätetöö tulemusena valmis 35 põnevat leiutist. Konkursi žürii esimees, Tallinna Reaalkooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja Ahti Pent ütles, et tal on hea meel, et meie noored leiutajad oskavad hästi märgata nii enda ümber kui ka laiemalt ühiskonnas lahendamist vajavaid probleeme.

TÕRVA GÜMNAASIUMI PREEMIAD

I preemia (a´ 400 eurot) ja tänukiri: Renet Riitsalu (Tõrva Gümnaasiumi 6. klass) töö „Mäesuuskade kandi raua täiustamine“ eest, juhendaja Jaan Tasa.

II preemia (a´ 400 eurot) ja tänukiri: Juss Vahtre (Tõrva Gümnaasiumi 7. klass) töö „Puugiandur“ eest, juhendaja Jaan Tasa.

III preemia (a´ 250 eurot) ja tänukiri: Elis Ütsik (Tõrva Gümnaasiumi 5. klass) töö „Äpp: mardi- ja kadripäev“ eest, juhendaja Jaan Tasa.

2019. aasta õpilasleiutajate riikliku konkursi preemiasaajaid vt haridus- ja teadusministri käskkirjast nr nr 1.1 2/20/66, 18.03.2020.

Artiklit loe Tõrva Teataja aprillinumbrist SIIT

06:56 23. aprill 2020