Kool meedias

Panso-auhinna pälvis Tõrvas sirgunud Hardo Adamson

30.detsembri õhtul kuulutati EMTA lavakunstikoolis koolipere keskel välja Panso auhinna laureaat, XXX lennu näitleja õppesuuna üliõpilane Hardo Adamson.

XXX lennu juhendaja Lembit Peterson iseloomustas oma õpilast järgnevat: "Hardo on andeline ja suuteline oma annet töökalt arendama. Tal on lai diapasoon: farsist traagilise tunnetamise ja väljendamiseni. Ta on kiire õppija ja pidev üllataja. Hea lavapartner ning abivalmis kursusekaaslane. Elurõõmus ja nakatab oma teotahtega kõiki – nii partnereid laval kui ka publikut saalis."

Adamson kehastas 2017. aasta noorte tantsupeol üht peaosalist Koitu. Aastaid on Adamson olnud kandev jõud ka Valgas tegutsevas noorte muusikalitrupis Kungla. Alates 2018. aastast õpib ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias lavakunstikoolis näitleja erialal.

EMTA lavakunstikool tähistab tänavu kooli asutaja ja pikaaegse juhataja Voldemar Panso 100. sünniaastapäeva.

Allikas: Lõuna-Eesti Postimees

Hardo Adamson on lõpetanud Tõrva Gümnaasiumi 2016.aastal ja teatripisikuga nakatas Hardot tema esimene õpetaja Eve Valliste. Hardo kommenteeris, et ilma temata ei oleks ta täna siin!

Palju õnne ja toredaid rolle, Hardo!

Tõrva Gümnaasium

10:21 02. detsember 2020