Kool meedias

Parimad jalgpallinoored on Tõrva koolist

12:30 21. jaanuar 2016

Valga spordihallis peeti kolmapäeval Eesti Koolispordi Liidu koolinoorte Valgamaa turniir saalijalgpallis. Võistlustules olid 6.–9. klasside noormehed ja neiud.

Mari Kulli kultuuripreemia sai kauaaegne kooliõpetaja

08:20 13. jaanuar 2016

Eile anti Tõrva kutuurimajas välja järjekordne Mari Kulli nimeline kultuuripreemia, millega tunnustakse kohalikku kultuuriellu enim panustanud inimesi. Järjekorras üheksanda preemia pälvis kauaaegne õpetaja ja kultuurihing Eevi-Eve Valliste.

Noor nupumees napsas leiutiste konkursilt preemia

10:30 22. detsember 2015

Tõrva noormees Miko Sein saatis õpilasleiutajate riiklikule konkursile niivõrd nutika idee – õigekirjakontrolli mobiilirakenduse –, et sai selle eest žüriilt endalegi üllatuseks teise koha preemia.

Minister kehastus koolmeistriks

10:14 11. detsember 2015

Eile, 9. detsembril külastas siseminister Hanno Pevkur Valgamaad. Lisaks kaaskondlastele oli ministrit saatmas maavanem Margus Lepik.

Minister viis läbi ühiskonnaõpetuse tunni Tõrva gümnaasiumis ja riigikaitsetunni Valga isamaalise kasvatuse püsiekspositsiooni muusemis.

Valgamaa noored võtsid mõõtu jäätmealastes teadmistes

10:06 11. detsember 2015

Euroopa jäätmetekke vähendamise nädala raames toimusid üle Eesti maakondlikud viktoriinid 6.-7. klassi õpilastele. Valgamaa viktoriin leidis aset 24. novembril Valgamaa kutseõppekeskuses.

Margit Turb Keskkonnaametist andis teada, et kohale saabus kümme julget võistkonda Valgast, Tõrvast, Riidajast, Hummulist, Harglast ja Pühajärvelt. Viktoriiniks valmistumisel oli võistkondadel võimalus eelnevalt tutvuda mitmete jäätmeteemaliste õppematerjalidega.

14.05.2015 08:26

Võit tuli Tõrva