Raamatukogu kodukord

KUIDAS SAADA HEAKS LUGEJAKS

1. Kui oled raamatukogus esimest korda, võid hakata lugejaks. Selleks on tarvis dokumenti, näiteks õpilaspiletit.

2. Kui sa oled juba lugeja, võid raamatuid koju laenuks võtta. Raamatukoguhoidja määrab tähtaja, millal pead need tagasi tooma.

3. Kui sa raamatut tähtajaks läbi ei jõua lugeda, võid laenutus tähtaega pikendada. Seda saad teha raamatukokku helistades, kirjutades e-kirja või kohale tulles. KÜSI TÄISKASVANUTELT ABI!

4. Ära võta / laenuta liiga palju raamatuid korraga! Sa ei jaksa neid tassida ega tagastamistähtajaks läbi lugeda.

5. Raamatukogus asuvad kõik raamatud kindlal kohal, et neid oleks kergem üles otsida. RAAMATUKOGUHOIDJA AITAB VAJALIKKU RAAMATUT LEIDA!

6. Kui raamatuga on juhtunud õnnetus, teata sellest raamatukoguhoidjale.

7. RAAMATUKOGUS EI TOHI LÄRMATA, RINGI JOOSTA EGA SÜÜA.

8. Raamatukogus ei veeda aega üleriietega. Riided saab riputada garderoobi, mõlema raamatukogu ukse juures asub garderoob.

9. Raamatukogus on rahulik, valge ja mõnus.