Tõrva Gümnaasium 100

Vilistlaste korvpalliturniiri parimad selgunud

Laupäeval 11. novembril toimus kooli juubelile pühendatud korvpalliturniir. Osales neli võistkonda. Ainult oma lennu esindajatest olid moodustatud 85. ja 93. lennu võistkonnad.

Need võistkonnad selgitasid omavahel kolmanda koha omaniku. Napi paremuse pani siin maksma 85. lennu võistkond. Esikohta selgitavas mängus kohtusid omavahel võistkonnad „Mammutid“ ja Erko Ruukeli moodustatud „ Dream Team“.

Nagu nimigi ütleb, moodustasid esimese võistkonna põhiosa juba veteranide klassi kuuluvad mängumehed 66., 67. ja 68.lennust. Kogemustel tuli seekord toorele jõule alla vanduda. Võitnud võistkonna koosseisus mängisid: Erko Ruukel, Magnus Kirt, Rauno Usberg, Erki Säks, Rait Taul ja Hando Berg- Jürgens.

On rõõm tõdeda, et kõik osalejad olid säilitanud hea sportliku vormi ja väljanägemise.

Kogume mälestusi kooliajast

Tõrva Gümnaasium ootab kooli vilistlaste, õpetajate, koolitöötajate mälestusi kooliajast. Maht soovitavalt kuni kaks A4 lehekülge kirja suuruse 12 kasutamisel. Võib saata ka luuletusi, mõtisklusi, mõtteid, soove jne.
Võib kirjutada loomulikult ka käsitsi.
Töid ootame aadressil kool@torva.edu.ee, postiaadress 68606,Tõrva, Puiestee 1