Tunnustame

Tõrva Gümnaasiumi Aasta Tugiõpilane on Isabell-Mary Luik

15:30 10. juuni 2019

Aasta Tugiõpilase eesmärk on tunnustada õpilast, kes on käesoleval õppeaastal olnud märkimisväärselt toeks oma koolikaaslasele ning kelle toetus väärib esiletõstmist ja jagamist. Sihtrühmaks on 1.- 12.klassi õpilased ning nominente võisid esitada kõik märkajad, kes õpivad või töötavad Tõrva Gümnaasiumis.

TÕRVA GÜMNAASIUMI ÕPILASED LOODUSAINETE VABARIIKLIKEL OLÜMPIAADIDEL

15:42 31. mai 2019

Õppeaasta lõpul saab teha ülevaate kevadel aset leidnud vabariiklikest olümpiaadidest.

9.-10.märtsil toimus Tartu Ülikooli molekulaar- ja rakubioloogia instituudis bioloogiaolümpiaadi gümnaasiumiastme vabariiklik voor. Osales 55 õpilast, meie koolist Gaida Kertu Roos. Olümpiaad koosnes kahest teooriavoorust, kus tuli vastata küsimustele alates raku ehitusest kuni geenitehnoloogiani. Teooriavoorule järgnesid praktilised tööd molekulaarbioloogias ja histoloogias. Üks praktiline ülesanne oli sea südame lahkamine ja selle osade tundmine, siin sai Gaida Kertu väga head tulemused ning diplomi. Üldarvestuses 36. koht, kuid 10.klassi arvestuses 9.koht. Tuleb silmas pidada, et koolis ei õpita 10.klassis üldse bioloogiat, nii et Gaida Kertu on väga tubli iseseisev õppija ja uurija.

Kiitus Valgamaa koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustel edukalt võistelnud õpilastele

11:34 28. mai 2019

23.mail toimusid Valgas 2019.a Valgamaa koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlusted, kus Tõrva Gümnaasiumi õpilased said 30 esimest kohta, 26 teist kohta ja 8 kolmandat kohta.

Kiitus 2.-3.klassi matemaatikaolümpiaadil edukalt esienenud õpilasele

11:26 28. mai 2019

9.mail toimus Tõrva Gümnaasiumi auditooriumis 2.-3.klasside piirkondlik matemaatikaolümpiaad. Sel aastal lahendasid matemaatikaülesandeid meie koolis ainult Tõrva Gümnaasiumi 13 õpilast. Esikolmikusse sel korral saada ei õnnestunud.

Kiitus tublidele jalgpalluritele

15:31 24. mai 2019

Avaldame kiitust Eesti Koolispordi Liidu Valgamaa 1.-3.klassi võistkondade  jalgpallivõistlustel III koha saavutanud õpilastele: