Tunnustame

Tõrva Gümnaasiumi tüdrukud rahvastepallis võidukad

8. märtsil toimus Valga Spordihallis Eesti Koolispordi Liidu Lõuna- Eesti piirkondlik finaal rahvastepallis DUMLE auhindadele 1-3 klassile. Maakonnas saavutatud esikohad tagasid võistlustele pääsu ka Tõrva Gümnaasiumi võistkondadele. Finaalis osalesid lisaks Valgamaa parimatele veel Võrumaa, Põlvamaa, Tartumaa, ja Tartu linna parimad võistkonnad.

Esmalt mängisid nii poisid kui tüdrukud kahes viieliikmelises alagrupis, mille kaks parimat pääsesid mängima medalitele. Tüdrukud  võitsid nii alagrupis kui kohamängudes kõik vastased ja saavutasid esikoha. Väga rasked mängud tuli pidada poolfinaalis ja finaalis, mis võideti napi paremusega 2:1. Teise koha saavutas Ülenurme Gümnaasium ja kolmanda koha Melliste Algkool.

Tõrva Gümnaasiumi võidukas võistkonnas mängisid: Kreete Kasepuu, Birgit Leesment, Käroli Padar, Marileen Saar, Lisete Tehvand, Kertu Timpson, Liisa Uhtjärv, Edit Urmet. Võistkonda juhendas kehalise kasvatuse õpetaja Marian Hanvere.

Poiste mäng seekord nii hästi ei sujunud ja leppida tuli üheksanda kohaga.

Võistkonnas mängisid: Kaspar Kallas, Oto Aas, Mairo Jürgens, Oliver Liinold, Henri Mitko, Tobias Oja, Kenneth Taits, Kris- Martin Väli. Juhendaja kehalise kasvatuse õpetaja Urmas Uhtjärv.

Turniiritabel asub SIIN

15:11 09. märts 2018