Tunnustame

Kiitus XXVI Eesti ajaloo-olümpiaadil edukalt esinenud õpilastele

pilt illustreeriv

24.märtsil toimus Tartus XXVI Eesti ajaloo-olümpiaad, kus osalesid edukalt 4 Tõrva Gümnaasiumi õpilast. Olümpiaadi korraldab üle aasta Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Selts.

Olümpiaadi piirkonnavoorus osalesid VI-XII klasside õpilased. Lõppvoorus osalesid õpilased VIII – XII klassini. Lõppvooru kutsuti iga piirkonna võitja, kes saavutas vähemalt 60% maksimumpunktidest ja lisaks paremate tulemustega õpilased punktiarvestuse alusel, kokku 30 õpilast. Olümpiaadi voorud toimusid ühtsete küsimuste alusel, mis käsitlesid etteantud temaatikat. Põhikooli temaatika: Esimene maailmasõda ja selle pärand ning Reformatsioon ja vastureformatsioon. Gümnaasiumi temaatika: Eesti 1917-1945; Esimene maailmasõda ja selle pärand ning Reformatsioon ja vastureformatsioon.

Avaldame kiitust 24.märtsil XXVI Eesti ajaloo-olümpiaadil edukalt esinenenud õpilastele:

1. Katariina Mehide                    8.b klass     4.-5.koht

2. Gaida Kertu Roos                   9.a klass     11.koht

3. Kirke Klaarika Kristina Kuimet 9.b klass     26.koht

4. Kristopher Raik                       12.a klass  19.-20.koht

Avaldame tänu õpetaja Eve Tilgale ja Sirle Jõgile.

Direktor Ivar Hanvere

10:53 10. aprill 2018