Tunnustame

Tõrva Gümnaasiumile viis karikat kuuest

Valgamaa koolide klassivõistkondade rahvastepalli karikavõistlustel Valga Spordihallis saatis suur edu meie kooli võistkondi. Võideti lausa viis karikat kuuest. Ainukesena tuli teise kohaga leppida teise klassi tüdrukute võistkonnal.

II klasside poisid- I koht.

Tormi Kruuse, Oliver Jaago, Eerik Laanmäe, Stefan Rõõm, Allar Solom, Mattias Tekkel, Mathias Hindre, Robin Juus.

III klasside poisid- I koht.

Kaspar Kallas, Mairo Jürgens, Kris- Martin Väli, Henri Oliver Laas, Tobias Oja, Kenneth Taits, Oto Aas, Kert Glaser.

IV klasside poisid- I koht.

Jan- Mattias Sibul, Kevin Riik, Matthias Tauk, Ragnar Silla, Raven Lember, Rando leesment, Romet Toomeoks.

III klasside tüdrukud- I koht.

Lisete Tehvand, Birgit Leesment, Marileen Saar, Edit Urmet, Kreete Kasepuu, Käroli Padar, Liisa Uhtjärv, Kertu Timpson.

IV klasside tüdrukud- I koht.

Laura- Lisette Anniko, Marilin Hindre, ElisePauline Kõverik, Isabel Lillo, Laura Lõoväli, Heliise Pilm, Heidi Pruus.

II klasside tüdrukud- II koht

Keili- Kessu Küla, Sirelin Meltsas, Emma Lota Nidas, Karola Pilm, Marian Rõõm, Mirell Suur, Kris Riin Veri.

Kiitus võistkondade liikmetele väga tubli esinemise eest.

Tänud kehalise kasvatuse õpetajatele Marian Hanverele ja Urmas Uhtjärvele võistkondade ettevalmistamise ja juhendamise eest.

Turniiritabel asub SIIN

Käskkiri kiituse avaldamise kohta asub SIIN

12:47 17. aprill 2018
Autor: Ivar Hanvere, direktor