Tunnustame

Pooled esikohtadest Tõrva Gümnaasiumile

Foto: Anneli Taul

Valgas Kungla tänava jalgpalliväljakul ja linnapargis selgusid Valgamaa koolide parimad klassivõistkonnad pendel- ja maastikuteatejooksus. Teiste klasside maastikuteatejooksus oli Tõrva Gümnaasium esimene ja pendelteatejooksus teine. Kokkuvõttes teine koht, sest võrdsete punktide korral otsustas juhendi järgi paremuse parem koht pendelteatejooksus.

Võistkonna koosseis: Mirell Suur, Keili- Kessu Küla, Sirelin Meltsas, Emma Lota Nidas, Heidi Liis Pokk, Mathias Hindre, Robin Juus, Tormi Kruuse, Eerik Laanmäe, Kert- Herbert Rohtla. Kolmandate klasside arvestuses võideti pendelteatejooks ja maastikuteatejooksus saavutati teine koht. Võit pendelteatejooksus tagas seekord kokkuvõttes esikoha. Võistkonna koosseis: Marileen Saar, Arabella Laidsalu, Käroli Padar, Liisa Uhtjärv, Kertu Timpson, Tobias Oja, Kenneth Taits, Kaspar Kallas, Kert Glaser, Kristjan Mölder. Neljandate klasside arvestuses võideti mõlemad teatejooksud ja seega ka kokkuvõttes esimene koht. Võistkonna koosseis: Heliisa Pilm, Isabel Lillo, Heidi Pruus, Keiti Raag, Elisa Pauline Kõverik, Matthias Tauk,Renek Link, Kevin Riik, Romet Toomeoks, Ragnar Silla. Viiendate klasside arvestuses võideti maastikuteatejooks, kuid teine koht pendelteatejooksus andis teise koha ka kokkuvõttes. Võistkonna koosseis: Bianka Uhtjärv, Laura-Lisete Vahtre, Janely Riik, Gerda Kaldoja, Arabella Kruuse, Tanel Tamm, Kermo Vessin, Roven Lemetti, Kevin Markus Vihur, Magnus Savi.

Kiitus kõikidele võistlejatele ja nende õpetajatele Marian Hanverele ja Urmas Uhtjärvele.

11:29 16. mai 2018
Autor: Ivar Hanvere, direktor