Tunnustame

ERMi võidutööd on pärast pikka arutelu selgunud!

Siim Jaani 3.koha töö

27. novembril kogunes ERMi 160 õpilast 32 üldhariduskoolist üle Eesti, et võtta osa järjekorras 22. võistujoonistamisest. Seekordne võistlus oli pühendatud etnoloog Ants Viirese 100. sünniaastapäevale ning kandis pealkirja „Puud ja inimesed“.

Võistlejate ülesandeks oli joonistada pilt, millel on kujutatud üks ERMi näitustel leiduv ese, muster või pilt, mis haakuks võistluse teemaga.
 „Tänavu oli žürii töö üle aastate raskeim. Väga rõõmustas noorim vanuserühm ning lootustandvat kunstnikukätt oli näha vanimas vanuserühmas,“ iseloomustas seekordset võistujoonistamist žürii esinaine, kunstiajaloolane Reet Mark.

Vanemas vanuserühmas saavutas III koha Siim Jaani 11.a klassist, juhendaja õpetaja Gerta Vister.

Tõrva Gümnaasiumist osalesid võistlusel  Reelika Ilisson 3.a, Sirelin Meltsas 3.a, Heidi Pruus 5.a, Marilin Hindre 5.a, Marius Vister 8.a, Ramona Luisa Soro 9.a, Siim Jaani 11.a, Angela Sööt 12.a klassist.

Võidutöid saab näha SIIN

11:40 04. detsember 2018