Tunnustame

Rahvastepallis Tõrva Gümnaasiumile esimene ja teine koht

Foto: Rein Leppik

Dumle rahvastepalli 1-3. klasside Valgamaa maakondlikul turniiril 19. veebruaril Valga Spordihallis esinesid edukalt Tõrva Gümnaasiumi võistkonnad. Tüdrukud saavutasid esimese koha ja poisid teise koha.

Tüdrukute võistkonna koosseis: Keili- Kessu Küla, Karola Pilm, Marian Rõõm, Mirell Suur, Kris Riin Veri, Sirelin Meltsas, Emma Lota Nidas, Kelly Raudlam. Õpetaja Marian Hanvere.

Poiste võistkonna koosseis: Tormi Kruuse, Mathias Hindre, Matthias Kalja, Eerik Laanmäe, Kert- Herbert Rohtla, Stefan Rõõm, Allar Solom, Richard Ruusmann. Õpetaja Urmas Uhtjärv

Kiitus võistkonna liikmetele ja võistkondi juhendanud õpetajatele.

 

Dumle rahvastepall 1.-3.klassid Valgamaa maakondlik etapp

19.veebruar 2019.a. Valga Spordihallis

Tüdrukud

Nr.

Võistkond

1.

2.

3.

4.

5.

Punkte

Suhe

Koht

1.

Valga

Põhikool

X

2

2 : 0

1

1 : 2

1

1 : 2

2

2 : 0

6

6 : 4

III

2.

Valga Priimetsa

Kool

1

0 : 2

X

1

0 : 2

1

0 : 2

2

2 : 0

5

2 : 6

4.

3.

Keeni

Kool

2

2 : 1

2

2 : 0

X

1

0 : 2

2

2 : 0

7

6 : 3

II

4.

Tõrva

Gümnaasium

2

2 : 1

2

2 : 0

2

2 : 0

X

2

2 : 0

8

8 : 1

I

5.

Lüllemäe

Põhikool

1

0 : 2

1

0 : 2

1

0 : 2

1

0 : 2

X

4

0 : 8

5.

Üldjärjestus ja võistkondade koosseisud:

I           koht    Tõrva Gümnaasium

                        Keili-Kessu Küla, Karola Pilm, Marian Rõõm, Mirell Suur,

                        Kris Riin Veri, Sirelin Meltsas, Emma Lota Nidas, Kelly Raudlam

                        Õpetaja: Marian Hanvere

II          koht    Keeni Põhikool

                        Heili Kann, Kadri Liive, Getter Mandli, Tiäre-Terle Teder, Gerty Toomsalu,

                        Emma Lota Kängsepp, Mari Zimbrot. Õpetaja: Gunnar Sarapuu

III         koht    Valga Põhikool

                        Carolina Zahharov, Eliise Haas, Angelina Kobzar, Michelle Tšergati,

                        Ingrid Birzgale, Virginija Dzjubak, Maribel Piir, Emilija Pulver

                        Õpetaja: Merle Uibo

4.         koht    Valga Priimetsa Kool

                        Vanesa Matulevica, Regina Stepanova, Anastasia Lvova, Veronika Vlassova,

                        Katrina Volkova, Inna Kulešova, Sofia Võlegžanina, Veronika Leosk

                        Õpetaja: Karina Unt

5.         koht    Lüllemäe Põhikool

                        Minna Murumets, Marta Teder, Karine-Meribel Liivamägi, Kärt Post,

                        Laidy Kiisler, Anni Liisa Kadakas, Kairit-Annabel Liivamägi

                        Õpetaja: Valev Sisov

 

 

Poisid I alagrupp

Nr.

Võistkond

1.

2.

3.

Punkte/suhe

Koht

1.

Valga

Põhikool

X

1

1 : 2

2

2 : 0

3

3 : 2

II

2.

Valga Priimetsa

Kool

2

2 : 1

X

2

2 : 0

4

4 : 1

I

3.

Lüllemäe

Põhikool

1

0 : 2

1

0 : 2

X

2

0 : 4

III

Poisid II alagrupp

Nr.

Võistkond

1.

2.

3.

Punkte/suhe

Koht

1.

Tõrva

Gümnaasium

X

2

2 : 0

1

0 : 2

3

2 : 2

II

2.

Keeni

Põhikool

1

0 : 2

X

1

0 : 2

2

0 : 4

III

3.

Tsirguliina

Kool

2

2 : 0

2

2 : 0

X

4

4 : 0

I

Poolfinaalid:

Valga Priimetsa Kool –           Tõrva Gümnaasium    0 : 2

Valga Põhikool            -           Tsirguliina Kool           0 : 2

5.- 6.koha mäng                     Keeni Põhikool – Lüllemäe Põhikool  2 : 0

III – 4.koht                               Valga Priimetsa Kool – Valga Põhikool 1 : 2

I – II koht                                 Tsirguliina Kool – Tõrva Gümnaasium  2 : 1

Üldjärjestus ja võistkondade koosseisud:

I           koht    Tsirguliina Kool

                        Danila Grinjov, Timo Künnapuu, Rainer Juus, Kristin Reinhold, Karl Liivlaid,

                        Merten Bettler, Maribel Bettler. Õpetaja Toomas Arbeiter

II          koht    Tõrva Gümnaasium

                        Tormi Kruuse, Mathias Hindre, Matthias Kalja, Eerik Laanmäe,

                        Kert-Herbert Rohtla, Stefan Rõõm, Allar Solom, Richard Ruusmann

                        Õpetaja: Urmas Uhtjärv

III         koht    Valga Põhikool

                        Jarmo Kõvask, Kristofer Visnap, Stefan-Edgar Koppel, Kristjan Paidre,

                        Herman Rogenbaum, Indrek Birzgale, Simo Kenk, David Švaiko

                        Õpetaja: Peeter Tõldsepp

4.         koht    Valga Priimetsa Kool

                        Stefan Võlegžanin, Mihail Võlegžanin, Sunders Pelšs, Artjoms Katko,

                        Igor Titov, Alex Orlov, Robert Saimra, Dmitri Matvejev

                        Õpetaja: Karina Unt

5.         koht    Keeni Põhikool

                        Keron Juhkov, Robin Kõiv, Mirko Lepik, Kaspar Liive, Mikk Toom,

                        Edvard Varjun, Deivid Gubal

                        Õpetaja: Gunnar Sarapuu

6.         koht    Lüllemäe Põhikool

                        Tõiv Peegel, Romet Juhkam, Erik Rapur, Oliver Sisov,

                        Otto Asgart Olsen, Tõru Teder, Kaspar Kaseorg

                        Õpetaja: Valev Sisov

 

Peakohtunik:     Peeter Tõldsepp

14:00 20. veebruar 2019
Autor: Ivar Hanvere, direktor

Aadress

Kontakt

     Puiestee 1, 68606      tel 7679455
     Tõrva linn      e-post kool@torva.edu.ee
Greaton CMS