Tunnustame

Tõrva Gümnaasiumi võistkonnad esinesid tublilt

Foto: Rein Leppik

13. detsembril toimus Valga Spordihallis  Eesti Koolispordi Liidu Lõuna- Eesti piirkondlik finaal rahvastepallis Dumle auhindadele. Võistlesid 1-3. klasside tüdrukud ja poisid. Maakonnas saavutatud teised kohad tagasid neile võistlustele pääsu ka meie kooli tüdrukute ja poiste võistkonnale.

Finaalis osalesid lisaks Valgamaa kahele paremale võistkonnale ka Võrumaa, Põlvamaa, Tartumaa ja Tartu linna kaks paremat võistkonda.

Võistkonnad jaotati kahte viieliikmelisse alagruppi ja mõlemast alagrupist said kolm paremat võistkonda finaali. Finaalis kohtuti teise alagrupi kolme parema võistkonnaga.

Tõrva Gümnaasiumi tüdrukud jõudsid alagrupist finaali ja saavutasid tubli viienda koha.

Võistkonna koosseis: Emma Engelbrecht, Rebeca Kenk, Helanna Leeduks, Ketlin Türk, Isabel Hansson, Iiris Järvi, Regina Laṡmanova, Kaisa Padar.

Veelgi tublimalt esines poiste võistkond. Väga napilt jäädi ilma medalitest ja kokkuvõttes saavutati neljas koht. Võistkonna koosseis: Miron Jürgens, Edward Lass, Uku Soro, Kennert Urmet, Ferry Liigand, Gerd Mathias Kattai, Genert Mai, Romet Järve.

Kiitus tublidele võistlejatele ja nende õpetajatele Marian Hanverele ja Urmas Uhtjärvele.

14:46 16. detsember 2019
Autor: Ivar Hanvere, direktor