Tunnustame

Mardipäeva ööorienteerumine

9.novembril toimus Tõrva Gümnaasiumis traditsiooniline klassidevaheline orienteerumine, mis sellel aastal kandis nime Mardipäeva ööorienteerumine. Esmakordselt osalesid lisaks 4.-12. klassidele ka 1.-3 klasside õpilased.

Kokku orienteerus 20 võistkonda neljas vanusegrupis. Nooremad vanusegrupid läbisid kuus, vanemad kümme tegevuspunkti. Vastavalt vanusegrupile sai tegevuspunktides visata discgolfi ketast, lahendada sõnarägastikku ja anagramm ning kooliga seotud viktoriini, ronida läbi ämblikuvõrgu, visata korvpalli, sõita meeskonnasuuskadel, ületada „soo“, arvata ära tõlgitud laul ja selle esitaja ning tunda ära pildil olev õpetaja tema lapsepõlvest.

Selle aasta esikolmikud on järgmised:

1.-3. klassid
I koht 1.b
II koht 3.a
III koht 2.a

4.-6. klassid
I koht 6.b I
II koht 4.a
III koht jäid jagama 4.b ja 6.b II

7.-9. klassid
I koht 9.b
II koht 9.a
III kohta jäid jagama 7.a ja 7.b II

10.-12. klassid
I koht 12. klass
II koht 10. klass

Parim mardisandi kostüümis meeskonna eriauhinna sai 4.b klassi võistkond.

Aitäh kõigile osalejatele! Lisaks täname kõiki vanemaid ja õpetajaid, kes tulid osalema ja kaasa elama.

Tõrva Gümnaasiumi
õpilasesindus