Eelkooli viimane koolipäev

08:30 24. mai 2022

Eelkool hakkab selleks aastaks oma tööd lõpetama. Viimane koolipäev toimub 25.mail.

Ilusat suve ja kohtumiseni sügisel!

Tõrva Gümnaasium

Osalesime Valgamaa TORE koolide koostöömängudel

17:30 20. mai 2022

13. mail külastasime oma sõpru Valga Priimetsa Koolis, kus toimusid Valgamaa TORE koolide koostöömängud. Lisaks Tõrva Gümnaasiumile arendasid oma koostööoskusi ka Valga Põhikooli, Lüllemäe Põhikooli ja Tsirguliina kooli torekad.

Priimetsa Kooli õpilaste poolt läbiviidud üritus oli põnev ning ühendas omavahel edukalt vene- ja eesti keelt rääkivaid õpilasi.

Kiitus parimatele orienteerujatele

11:40 19. mai 2022

17.mail 2022.a toimusid Tõrva Gümnaasiumi pargis Valgamaa koolide karikavõistlused orienteerumises.

N8- Heidi Jõgisuu, Emma Nora Känd I koht
N10- Dorel Daum, Heidi Umbleja I koht
N14- Liisa Uhtjärv, Arabella Laidsalu I koht
N16- Egle Udras, Bianka Uhtjärv I koht

N12- Emma Engelbrecht, Melissa Anderson II koht
N18- Kersti Põldsalu, Sandra Raag II koht

M10- Eston Markko Peri, Jakob Ode I koht

M18- Eero Pärn, Maiko Tamm I koht

M12- Gerd Mathias Kattai, Andero Kopp II koht
M16- Matthias Tauk, Rando Leesment II koht

M14- Kristjan Mölder, Ken-Marten Vahtra III koht
M18- Kristjan Paluoja, Kenert Soots III koht

Koolide arvestuses saavutas Tõrva Gümnaasium I koha!

Kiitus kõikidele orienteerujatele ja õpetajatele  Marian Hanverele ja Urmas Uhtjärvele.

Pooled esikohtadest Tõrva Gümnaasiumile

11:20 13. mai 2022

10. mail 2022.a. selgusid Valgas Kungla tänava jalgpalliväljakul ja linnapargis Valgamaa koolide parimad klassivõistkonnad pendel- ja maastikuteatejooksus. Kahe jooksuala kokkuvõttes selgusid maakonna parimad klassivõistkonnad. Kokkuvõttes saavutasid meie kooli III ja IV klasside võistkonnad esimese koha ja II ja V klasside võistkonnad teise koha.

Võistkondade koosseisud:

II klass- Dorel Daum, Heidi Umbleja, Emili Kasepuu, Rihanna Ruusmann, Kelly Jürise, Carl Tiit, Kevin Kevend, Mait Kägu, Jakob Ode, Eston Markko Peri.

III klass- Doris Daum, Keili Kirt, Lisete Lupp, Lisete Niglas, Kete Lisanna Väli, Reiko Ilisson, Keijo Kalja, Lucas Pärn, Norbert Soro, Sten Tiideberg.

IV klass- Kristelle Mägi, Luisa Purgats, Berit Piksööt, Ketlin Tiit, Kristin Lember, Markus Raudam, Ramses Jaani, Caspar Ostrat, Rasmus Vahtre, Genert Mai.

V klass- Melissa Anderson, Rebeca Kenk, Helanna Leeduks, Kretlin Türk, Minnalii Kongo, Daniel Jäger, Mirko Meriloo, Ken- Trevor Soots, Raen Tiganik, Ferry Liigand.

Kiitus kõikidele võistlejatele ja nende õpetajatele  Marian Hanverele ja Urmas Uhtjärvele.

05.05.2022 09:24

MÄRKA HEADUST!