Tõrva Gümnaasiumi poistele tubli  teine koht

23. novembril toimusid Võru Spordikeskuses Eesti Koolispordi Liidu Lõuna- Eesti piirkonnavõistlused rahvastepallis Dumle auhindadele. Maakonnas saavutatud teine koht tagas neile võistlustele pääsu ka Tõrva Gümnaasiumi 4-5. klasside poiste võistkonnale.

Finaalis osalesid lisaks Valgamaa kahele parimale võistkonnale veel Võrumaa, Põlvamaa, Tartumaa ja Tartu linna kaks parimat võistkonda. Võistkonnad jaotati kahte alagruppi ja mõlema alagrupi kolm paremat said finaali. Alagrupis kaotati ainult Kõrveküla Põhikoolile Tartumaalt ja alagrupi teisena jõuti finaali. Finaalis võitsid nii Kõrveküla kui Tõrva poisid kõik mängud ja nii tuldi ka kokkuvõttes kahele esimesele kohale. Kolmanda koha saavutas Tartu Tamme kooli võistkond. Rahvastepalli heitlikust näitab aga tõsiasi, et maakondlikud võistlused võitnud Valga Põhikooli võistkond kaotas seekord finaalis meie kooli poistele 0:2 ja saavutas kuuenda koha. Tõrva Gümnaasiumi võistkonnas mängisid: Romet Kivi, Andre Nahko, Ott Aas, Mario- Marti Varov, Kermo Vessin, Tanel Tamm, Roven Lemetti, Kenert Soots, Mark Luca Volter. Tõrva Gümnaasiumi võistkonna parimaks mängijaks tunnistati Andre Nahko.

Kiitus tublidele spordipoistele ja kehalise kasvatuse õpetajale Urmas Uhtjärvele.

Turniiritabel asub SIIN

13:49 28. november 2016