Vene keele õhtu

Foto: Kirke Klaarika Kristina Kuimet

9. märtsil oli meil vene keele õhtu 6. klassidele, mille korraldasid 8. klassi õpilased Kirke Klaarika Kristina Kuimet ja Melissa Maisla. See oli nende loovtöö.

Osalema olid palutud õpilased, kelle õpitulemus vene keeles on hea või väga hea. Meile õpetati mänge, mis laiendasid sõnavara ja nõudsid kiiret taipu. Paranes sõnastiku kasutamise oskus ning oluliselt arenes suhtlemisoskus. Päris raske oli vene keeles laulda. Mõnusat õhkkonda aga aitas luua teejoomine ja maiustamine. Kaks tundi huvitavate tegevustega möödus imekiiresti.

Meile väga meeldis, oli lahe! Kahju ainult, et kõik kutsutud ei viitsinud kohale tulla.

Sellised üritused võiksid toimuda mitte ainult vene keeles vaid ka teistes ainetes. Nii on huvitavam ja kergem ainet omandada!

13:36 14. märts 2017
Autor: Johanna Drenkhan 6.b klassist