Inglise keele võistlus SPELLING BEE

15.märtsil osalesid Tõrva Gümnaasiumi 4.-5.klasside  õpilased maakondlikul SPELLING BEE häälimisvõistlusel Pühajärve Põhikoolis. Iga osaleja pidi tähthaaval ütlema 15 sõna, millest kümme olid ettevalmistatud sõnade hulgast, viis aga võõrad. Iga õigesti häälitud sõna andis punkti, võrdsete punktide korral sai parema koha see, kes suutis sõnu kiiremini häälida. Selgitati välja mõlema klassi kolm paremat.

4.klasside esikolmik oli ühtlasi ka kogu võistluse parim: Riivo Pippar 4.b 1.koht, Kevin Reinberg 4.a 3.koht, tubli oli ka sama klassi poiss Sten Martin Lepp. 5.klasside arvestuses  oli edukaim Rasmus Rosenberg 5.b klassist, hästi esinesid ka Kristjan Paluoja(5.b) ja Annaliisa Reidla(5.a). Võistlejaid valmistasid ette inglise keele õpetajad Evelyn Kadak, Kersti Sults ja Maris Jaama.

Oli väga vahva üritus. Järgmisel aastal osaleme kindlasti jälle.

13:53 16. märts 2017
Autor: Maris Jaama