Tõrva Gümnaasiumi neljandate klasside lahe päev Pärnus

Teisipäeval, 18.aprillil toimus meie kooli neljandate klasside õpilaste ühiskülastus Pärnu teatrisse Endla. Lapsed said nautida muusikalist koguperelavastust ,,Alice Imedemaal“,  mis viis vaatajad Alice`i pöörasesse fantaasiamaailma, kus kohtuti paljude naljakate ja eriliste tegelastega, näiteks Valge Küülik, Kübarsepp, Märtsijänes, Irvikkass, Kuningaemand, Unihiir jt.

Pärast toredat teatrielamust suundusime Terviseparadiisi lõbusalt aega veetma. Neli erinevat toru, neist pikim on 85-meetrine ja kärestikuline mägijõgi, millest iga soovija sai alla tuhiseda, mullivannid, 4 meetri kõrgusel asuv hüppeplatvorm, erinevad basseinid maja sees ja väljas olid kõik laste lemmikud. Päeva lõpetas ühine pannkoogisöömine Buffet restoranis.

08:31 24. aprill 2017
Autor: Aivi Mehide, 4.b klassijuhataja