Pooled esikohtadest Tõrva Gümnaasiumile

9. mail selgusid Valgas Kungla tänava jalgpalliväljakul ja linnapargis Valgamaa koolide parimad klassivõistkonnad pendel- ja maastikuteatejooksus. Teiste klasside maastikuteatejooksus oli Tõrva Gümnaasium esimene ja pendelteatejooksus vaatamata teatepulga kaotusele napilt 0,1 sekundilise kaotusega teine.

Kokkuvõttes teine koht, sest võrdsete punktide korral otsustas paremuse parem koht pendelteatejooksus. Võistkonna koosseis: Kertu Timpson, Marileen Saar, Arabella Laidsalu, Käroli Padar, Liisa Uhtjärv, Tobias Oja, Kenneth Taits, Henri Mitko, Kaspar Kallas, Kert Glaser.

Kolmandate klasside arvestuses oli meie kool mõlemas jooksus ja ka kokkuvõttes teine. Pendelteatejooksus kaotati võitjale jällegi napilt 0,1 sekundiga. Võistkonna koosseis: Heliisa Pilm, Isabel Lillo, Marilin Hindre, Aveli Heletuli, Keiti Raag, Romet Toomeoks, Ragnar Silla, Matthias Tauk, Kevin Riik, Renek Link.

Neljandate ja ka  viiendate klasside arvestuses ei jäetud midagi juhuse hooleks. Võideti kindlalt mõlemad jooksud ja loomulikult ka kahe jooksu kokkuvõttes. Neljanda klassi võistkonda kuulusid Bianka Uhtjärv, Laura- Lisete Vahtre, Janely Riik, Gerda Kaldoja, Mirell Veske, Roven Lemetti, Tanel Tamm, Kermo Vessin, Kevin Markus Vihur, Karlis Padar.

Viienda klassi võistkonda kuulusid Piia Papagoi, Adriana Orlov, Birgit Saar, Melanie Riik, Eneli Riik, Romet Kivi, Kenert Soots, Ott Aas, Andre Laanemets, Kristjan Paluoja.

Täname kõiki võistlejaid ja nende õpetajaid Marian Hanveret ja Urmas Uhtjärve.

21:47 17. mai 2017
Autor: Ivar Hanvere