Tõrva Gümnaasiumi juubelikontsert

Kolmapäeval, 15.novembril sai meie kool 100-aastaseks. Koolipere kogunes aulasse, et suure kontserdiga pidulikku päeva tähistada. Pealtvaatajad said nautida kooli vilistlase Hardo Adamsoni ja abiturient Teele Meki poolt juhitud kontsertetendust, mis andis läbilõike aastate jooksul tehtust.

Kontsertkavas meenutati sõprusfestivali, rahvatantsijad esitasid nii eesti, vene kui ka läti rahvatantse. Esinesid kooli näitetrupi Pigilind poisid, kes räppides koolielust rääkisid. Laulustuudio ja muusikakool, tantsustuudio Lys – kõik tõid lavale oma parimad esinejad.

Vahvad olid 5. klassi laulupoisid, oma osa oli mudilaskooril ja õpetajad panid kogu saali ennast kuulama. Igaüks võis tunda end osalisena sellel suurel juubelipeol.

Kontserdi lõpus said kõik klassid sünnipäevakringli, mida söödi juba koduklassis.

Räägitakse, et 6. klassi lapsed käisid ja kallistasid kooli seinu – ikkagi sünnipäevalaps ju!

Koolile soovime aga igavest püsimist – nii püsib ka meie väike linn.

16:07 16. november 2017