HÄÄLETA! Laulupeo 150. aastapäevale pühendatud 2eurose mälestusmündi kujunduskonkurss

Tõrva Gümnaasiumi 9. klassi õpilane Grete-Lisette Gulbis saatis Eesti Panka oma joonistuse laulupeo 150. aastapäevale pühendatud 2eurose mälestusmündi kujunduskonkursile. Žürii valis Grete-Lisette joonistuse ligi 8000 töö seast nende kaheksa töö hulka, mis osalevad avalikul rahvahääletusel.

Oma lemmiku poolt saad hääletada SIIN

Hääletus algas eile ja kestab kolm nädalat kuni 4. märtsini. Igast vanuserühmast on lõpp-hääletusele jõudnud kaks parimat kavandit ja Grete-Lisette kavand on üks kahest 7.-9. klassi vanuserühma kavandist, mis pääses edasi. Rahvahääletuse võitja joonistuse järgi vermitakse 2019. aastal üldlaulupeo 150. aastapäeva 2eurone erikujundusega mälestusmünt.

Täiendavat infot konkursi kohta leiate Eesti Panga kodulehelt

Hanna Jürgenson