TV-10 Olümpiastarti 47.võistlushooaeg  jõudis lõppu

TV-10 Olümpiastarti finaal toimus Pärnus. Vanemad ja nooremad poisid võistlesid üheksavõistluses, nooremad tüdrukud kuuevõistluses ja vanemad tüdrukud kaheksavõistluses.

Kõige parema koha saavutas kahepäevases võistluses Isabell-Mary Luik, kes võitis vanemate tüdrukute arvestuse väga kõrge 6.koha. Nooremate poiste üheksavõistluses saavutas Jakob Elango 15.koha. Nooremat tüdrukute kuuevõistluses olid Heidi Pruus kahekümnes ja Bianka Uhtjärv kahekümne kolmas. Vanemate poiste üheksavõistluses osalenud Romet Kivi ja Maiko Tamm olid vastavalt kahekümne kolmas ja kolmekümne esimene.

Tulemustega üksikaladel jõudsid kuue parima hulka:  Jakob Elango kettaheites tulemusega 28.79m (2.koht), palliviskes 47.57m (3.koht), kuulitõukes 10.34 (5.koht), Bianka Uhtjärv 600m jooksus ajaga 1.53,94 (5.koht), Romet Kivi 60m jooksus ajaga 7,92 (5.koht) ja Isabell-Mary Luik palliviskes 58.74m (2.koht).

Südikas võistlemine läbi terve hooaja andis koolide arvestuses Tõrva Gümnaasiumi võistkonnale siiani kõrgema ehk kaheksanda koha. Kokku osales hooajal 44 kooli. Tänud kõigile, kes andsid läbi terve hooaja oma panuse võistkonna edukaks esinemiseks võistlussarjas.

10:55 18. juuni 2018
Autor: Viljo Grauding, Spordiklubi Viraaž