Lõpuaktused Tõrva Gümnaasiumis

Foto: Niina Ilisson

Täna, 22.juunil, lõpetasid põhikooli ja gümnaasiumi aktused kooliaasta. Ja see oli rõõmus lõpetamine.

9. klassid, kes lõpetasid kell 12.00 võisid rõõmustada heade tulemuste üle – kiituskirjaga lõpetajaid oli kahe klassi peale kokku seitse.

Heade soovidega saatsid lennu teele direktor, Tõrva vallavanem, klassijuhatajad Evelin Kadak ja Lea Laaneväli.

12. klassi lõpuaktus oli pikem ja tunnustust jätkus paljudele. Lõpetajate hulgas oli kolm kuldmedalisti ja kaks õpilast said hõbemaedali.

Tänaste lõpetajate kõrval jätkus tähelepanu ka pisut vanematele lõpetanutele – kooli olid palutud 50ne ja 25aasta tagused lõpetajad.

Direktor jagas tunnistused, klassijuhataja Eve Tilk kaasa soojad lahkumissõnad.

Kingitusi jagasid kuld- ja hõbelend.

Lõpuaktused panevad punkti kooliaastale. Tore on näha reaalse töö tulemust. Kõik lõpetajad on tunnistatud vastavaks teatud normile. Nad on saanud oma töö eest lõputunnistuse.

Tee viib nii 9. kui ka 12. klassi lõpetajaid erinevatesse koolidesse, aga alati on hea meenutada meie koolis veedetud aega. Enamiku jaoks on see olnud ilus aeg.

Suvi aitab jõudu koguda ja see on kindel – uus kooliaasta algab ikka 1. septembril.

Ilusat suve kogu kooliperele.

21:35 22. juuni 2018
Autor: Riina Anderson