Mudilased liikluses

Argipäeva hommikud on täis sagimist ja ruttu. Mitmed meie kooli kõige nooremad õpilasedki kiirustavad omapäi kooli poole. Ühtlasi tähendab see aga seda, et nad on enda eest vastutavad liiklejad.

Tarkusekuu esimesel päeval kinkis Tõrva vallavanem kõikidele 1. klassi astujatele helkuri, mida lapsed kenasti oma koolikottide küljes kannavad. See on väga hea!

Õnneks ei ole hommikud veel pimedad, aga kaugel see aeg on, kui koolijütsid, koolitee tuttav, pimedaski üksi kooli tulevad. Et liikluses kõik ohutult sujuks, said 1.b klassi õpilased reedel, 14. septembril meie linna politseinikelt koolituse. Esmalt küsiti lastelt erinevaid liiklust ja jalakäija rolli puudutavaid küsimusi, et teada saada, millised on laste eelteadmised ohutust liiklemisest. Järgnes praktika: kogu klass suundus koolimaja eest keskväljakule, mille käigus ületati paar korda ka sõiduteed selleks ettenähtud kohas.

OHUTUT LIIKLEMIST KOGU KOOLIPERELE!

20:25 17. september 2018
Autor: Marelle Kansonen, 1.b klassi klassijuhataja