T.O.R.E. alustab! Tule sina ka!

Foto: Triinu Jänes

Sellel õppeaastal alustab meie koolis esmakordselt T.O.R.E. (tugiõpilaste oma ring Eestis) huviring. Et algusele nö hoogu juurde anda, käis meil külas Torevant, kes esitas koolirahvale väljakutse, milles õpilased pidid leidma endast noorema või vanema koolikaaslase ning tulema koos pikal vahetunnil T.O.R.E. stendi juurde. Stendi juures ootas kõiki julgeid Torevant, kellega koos pildistamine sümboliseeris erinevate klassiastmete vahelist sõprust. Väljakutse vastu võtnud õpilased on andnud lubaduse olla üksteisele toeks. Kes täpsemalt on Torevandi väljakutse vastu võtnud inimesed, saab igaüks B maja I korrusel asuvalt stendilt juba ise vaadata.

T.O.R.E. huviringi on oodatud kõik 5.-10. klassi õpilased. Alustame juba sellel neljapäeval, 20.septembril 7.-8. tunni ajal. Huviringi juhendavad õpetaja Maarja ja Triinu.

T.O.R.E ehk tugiõpilaseks olemine on Sinule, kui sa tahad:

•          olla edukas ja igapäevaselt toimetulev,

•          paremat suhtlemisoskust ja -julgust,

•          tunda ja kontrollida paremini oma tundemaailma,

•          kujundada eneseväljendusoskust,

•          arendada ja austada iseend,

•          toetada eluterveid väärtusi,

•          olla parem sõber ja klassikaaslane.

Märgakem üksteist!

13:32 19. september 2018