Muljed õpetajate päevast

Foto: Niina Ilisson

5. oktoobril tähistati Tõrva Gümnaasiumis õpetajate päeva, mis tähendas abiturientidele võimalust katsetada õpetajaametit.

Selle päeva jooksul said 12ndikud aimu, mida klassis korra hoidmine tegelikult nõuab, õppisid end ehk paremini kehtestama ja mõtlesid välja viise, kuidas õpilaste tähelepanu koondada. Väiksemate puhul oli abi kommide jagamisest, suuremaid aga motiveeris võimalus kasutada nutiseadmeid või hirm halva hinde ees.

Juhtus loomulikult ka mõningaid apsakaid ja leidis aset naljakaid seiku, aga nagu öeldakse: tegijal ikka juhtub. Abituriendid andsid endast parima ning kogesid ise, et ega see õpetajaamet just kergemate killast ole. Siiski saime sellest päevast häid emotsioone ja põnevaid muljeid.

09:46 09. oktoober 2018
Autor: Pamela Paul, 12.a kl õpilane