TÕRVA GÜMNAASIUMI 101. SÜNNIPÄEV

15.novembril tähistas Tõrva Gümnaasium oma sünnipäeva. Sedapuhku oli pidupäev eriline ning korraldatud teistmoodi kui tavaliselt. Päev algas koolimaja kallistamisega. Kõik gümnaasiumi õpilased kogunesid nii sisehoovi kui koolimaja ette, haarati üksteisel käest ning moodustati koolimaja ümber ring. Siis jalutati ümber koolimaja ning lauldi ühiselt meie armsale õppeasutusele sünnipäevalaul.

Päev ei piirdunud ainult kooli kallistamisega. Päeva keskpaigas toimus pidulik kontsert aulas. Külalisesinejateks oli kutsutud Birgit Sarrap ja Mihkel Mattisen. Kontsert oli ilus. Õpilaste nägudest võis lugeda, et peoga jäädi igati rahule. Saal laulis ning elas esinejatele kaasa. Aktuse lõppedes jagati klassidele kringlid, mida siis maialt klassidesse sööma mindi.

13:49 16. november 2018
Autor: Ramona-Luisa Soro