Kohtumine lastekirjanik Ilmar Tomuskiga

Foto: Irja Käärik

16.novembril oli Tõrva Gümnaasiumi 3.-7.klassi õpilastel suurepärane võimalus kohtuda kirjanik Ilmar Tomuskiga. 4.b klassi õpilased kirjutasid eesti keele tunnis oma muljeid kohtumisest.

16.novembril kohtusime kirjanik Ilmar Tomuskiga. Ta on kirjutanud täiskasvanutele ja lastele, kokku 24 raamatut. Tal on kaks poega ja mõlemast on kirjutanud vähemalt ühe raamatu. Ta on ka oma perest kirjutanud raamatu. Ilmar Tomuskile meeldib tervislikult toituda.

Kreete Kasepuu 4.b klass

Mulle meeldis kohtumine kirjanikuga. Ma ei ole kunagi enne ühegi kirjanikuga kohtunud. Tore oli saada kirjaniku autogrammiga järjehoidja.

Mirtel Niinemets 4.b klass

Kirjanikuga oli tore kohtuda. Ta luges meile ette katkendeid raamatust „Tere, Volli!“

Vanessa Lotta Sokk 4.b klass

Ma arvasin, et kirjanikud on kõik vanad ja pika habemega. Üllatus oli suur, kui nägin, et kirjanik Ilmar Tomusk oli noor, moodsalt riides ja oskas kasutada projektorit. Kohtumine oli huvitav.

Kris-Martin Väli 4.b klass

Kohtumine kirjanikuga oli huvitav. Ta rääkis oma raamatutest. Tema hääletoon oli tõsine. Kõige parem oli lõpus kui autogrammi sai.

Kertu Lust 4.b klass

Muljed kogus kokku õpetaja Katrin Priilaht